Ogłoszenie - WBS

Logo firmy

WBS

O firmie:

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Inżynier Utrzymania Ruchu– Belgia

TUR/BE/13

PRODUKCJA/Kosmetyki
0

Opis stanowiska:

- Utrzymanie ruchu nowoczesnej linii produkcyjnej oraz innych urządzeń na terenie zakładu, - Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn zgodnie z obowiązującymi procedurami, - Wykonywanie planowych przeglądów, - Ciągła praca nad udoskonaleniem i optymalizacją procesów produkcji, - Zaopatrzenie na czas w wymagane materiały, - Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Miejsce zatrudnienia: Belgia, Belgia

Początek zatrudnienia: 2013-07-12

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - Min.2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z utrzymaniem oraz naprawą urządzeń i maszyn (elektromechanik, mechanik, elektryk lub technik utrzymania ruchu), - Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, - Doświadczenie i wiedza pozwalające na samodzielne diagnozowanie i usuwania usterek, - Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki i sterowników PLC. - Własny samochód.

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę (belgijska opieka zdrowotna, dodatki rodzinne, bony na zakupy itp.), - Bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, - Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, - Pracę w systemie 2-zmianowym (ranna, popołudniowa).

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: WBS

Telefon osoby kontaktowej: 0048123984144

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook