Ogłoszenie - Adecco

Logo firmy

Adecco

O firmie:

Operator maszyn budowlanych: koparki i/lub spychacza

USŁUGI/Budownictwo
Inne

Opis stanowiska:

Miejsce zatrudnienia: Norwegia, Norwegia

Początek zatrudnienia: 2014-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko : Operator maszyn budowlanych: koparki i/lub spychacza Nr ref.: Op.m.bud/NOR/11/13 Miejsce pracy: Północna Norwegia Wymagamy: • Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako operator koparki i/lub spychacza • Aktualne uprawnienia na obsługę koparki i/lub spychacza • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy • Mile widziane doświadczenie ze Skandynawii • Pozytywne referencje od byłych pracodawców • Gotow

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook