Ogłoszenie - Agecnja Pracy Otto

Logo firmy

Agecnja Pracy Otto

O firmie:

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Pracownik produkcyjny -pakowanie perfum

KM/PHS/08/2011/EP

PRODUKCJA/Kosmetyki
Inne

Opis stanowiska:

• zdjęcie foli, rozłożenie opakowania perfum • wycinanie kodów kreskowych z opakowania za pomocą noża • ponowne złożenie opakowania i włożenie perfum do środka • praca wymaga dużej precyzji, dokładności oraz umiejętności manualnych • praca zespołowa • praca w pozycji siedzącej

Miejsce zatrudnienia: Groningen, Holandia

Początek zatrudnienia: 2011-08-08

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego • samodzielność • umiejętność pracy w zespole • zaangażowanie i odpowiedzialność • niekaralność

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego • samodzielność • umiejętność pracy w zespole • zaangażowanie i odpowiedzialność • niekaralność

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Dowód osobisty lub paszport

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048774079471

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook