Ogłoszenie - Submet Service AS

Logo firmy

Submet Service AS

O firmie:

CIEŚLA SZALUNKOWY

USŁUGI/Budownictwo
Inne

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem norweska firma SUBMET SERVICE AS poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Norwegii na stanowisku: CIEŚLA SZALUNKOWY Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@submet.pl Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce zatrudnienia: NORWEGIA, Norwegia

Początek zatrudnienia: 2012-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - znajomość języka angielskiego oraz posiadanie własnego auta dodatkowym atutem

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie norweskiej - atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Cv

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook