Ogłoszenie - ES-Perfekt

Logo firmy

ES-Perfekt

O firmie:

O nas Jesteśmy agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia. Znajomość potrzeb rynku w Europie i Skandynawii oraz wymagań tamtejszych pracodawców oraz obowiązujących przepisów prawa pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy oraz umożliwić im zdobycie niezbędnych kwalifikacji do podjęcia pracy.

Praca na wysokości-Norwegia-Szelki-Szkolenie-Październik

Paragraf 17

USŁUGI/Budownictwo
Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska:

Kurs ochrony przed upadkiem (szelki)-Norweskie uprawnienia Szkolenie- Łódź, Warszawa, Katowice i ONLINE - Październik Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 stycznia 2016 każda osoba pracująca na wysokości powyżej 2 metrów ma obowiązek odbyć szkolenie z zakresu ochrony przed upadkiem-szelki bezpieczeństwa (przepisy norweskie). Nie ukończyłeś jeszcze takiego szkolenia? Możesz odbyć to jednodniowe szkolenie w październiku! Najbliższe terminy szkoleń: 04; 06 października - szkolenie stacjonarne i online 13; 14 października - szkolenie stacjonarne i online 18; 20 października - szkolenie stacjonarne i online 27; 28 października - szkolenie stacjonarne i online Miejsce: Łódź, Warszawa, Gdynia, Katowice i dowolne miejsce na

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Początek zatrudnienia: 7115-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Ukończenie całego szkolenia

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

We wskazanych terminach zapraszamy na szkolenia: 1) Monter rusztowań-Paragraf 17-4 2) Użytkownik rusztowań- Norwegia 3) Norweskie BHP (HMS)-dla firm i osób pracujących w Norwegii 4) Operator zwyżek (użytkownik liftów) – uprawnienia norweskie

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Ukończenie całego szkolenia

Osoba kontaktowa: Dział szkoleń

Telefon osoby kontaktowej: 0048504134690

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook