Ogłoszenie - Adecco

Logo firmy

Adecco

O firmie:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Norwegia jest jednym z najbogatszych krajów świata oferującym wysoki standard życia, zarobki na europejskim poziomie oraz pracę w dobrze funkcjonującym systemie opieki zdrowotnej. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji z branży medycznej, a dzięki naszej firmie wielu pielęgniarzy i pielęgniarek z powodzeniem rozpoczęło pracę w Norwegii.

Pielęgniarka, Pielęgniarz – Norwegia (bez znajomości j. angielskiego)

PP/N/2020/NOR

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna
Ochrona zdrowia

Opis stanowiska:

Opis stanowiska: Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta Praca w nowoczesnych ośrodkach norweskiej służby zdrowia

Miejsce zatrudnienia: Sogndal, Alesund, Norwegia

Początek zatrudnienia: 2020-04-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Oczekujemy: Kwalifikacji zawodowych – wykształcenia w zawodzie (szkoła zawodowa lub licencjat/ magister) Doświadczenia na adekwatnym stanowisku Motywacji do nauki języka norweskiego (oferujemy bezpłatny kurs języka) Prawa jazdy kat. B

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: Sprawdzone miejsca pracy oraz gwarancję zatrudnienia po pozytywnej weryfikacji oraz ukończeniu kursu j. norweskiego Pracę na terenie Norwegii w służbie zdrowia o wysokim standardzie – umowa o pracę na pełen etat zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy W pierwszym okresie zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki, następnie zatrudnienie na samodzielnym stanowisku Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskim systemem płac oraz dodatki wynikające ze zmianowego systemu pracy Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji Bezpłatny kurs języka norweskiego przed wyjazdem oraz po rozpoczęciu pracy Koszty podróży do Norwegii opłacone przez pracodawcę P

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: Justyna Rybacka

Telefon osoby kontaktowej: 0048723193102

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook